Repozytorium dokumentów (Alfresco)

Repozytorium dokumentów jest aplikacją umożliwiającą przechowywanie w sposób uporządkowanych dokumentów w jednostce organizacyjnej, z możliwością ograniczania dostępów do poszczególnych folderów czy dokumentów lub udostępniania ich innym jednostkom lub całej Uczelni.

Szczegółowe instrukcje zostały opisane na osobnych podstronach pomocy. Wybierz powiązany artykuł z bazy wiedzy lub sprecyzuj swoje zapytanie w trakcie wyszukiwania.

Repozytorium – miejsce przeznaczone do uporządkowanego przechowywania dokumentów. W naszym przypadku repozytorium to wirtualny magazyn elektronicznych dokumentów dostępnych dla konkretnego działu. Repozytorium odnosi się przede wszystkim do miejsca przechowywania, a nie udostępniania. Jest to magazyn jednocześnie: główny, centralny, bieżący i łatwo dostępny.

UWAGA!

Dostęp do Repozytorium możliwy jest jedynie z sieci politechnicznej!

W celu zapoznania się z kolejnymi modułami instrukcji należy wybierać kolejne podrozdziały z menu. W przypadku stwierdzenia błędów lub nieścisłości w treści instrukcji prosimy o kontakt z Helpdeskiem (w korespondencji prosimy umieścić link do artykułu zawierającego nieścisłości).


Powiązane artykuły

Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej 2024