Głosowania

Aplikacja Głosowania PG znajduje się na stronie glosowania.pg.edu.pl – dostęp do niej możliwy jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Po zalogowaniu możemy wziąć udział w trwających głosowaniach, do których zostaliśmy dodani przez organizatorów głosowań jako osoba uprawniona, możemy także stworzyć własne głosowanie. Aplikacja anonimizuje zbierane dane, zatem po przeprowadzeniu głosowania nie jest możliwe powiązanie oddanych głosów z konkretnymi osobami biorącymi udział w głosowaniu (oczywiście przy liczbie uczestników większej niż jeden). Organizator ma możliwość sprawdzenia frekwencji w trakcie głosowania, a po jego zakończeniu widzi podsumowanie oddanych głosów.


Uczestnicy zobaczą tylko te głosowania, w których zostali dodani przez organizatora i które zostały przez niego uruchomione. Szczegóły możemy zobaczyć na poniższym filmie.

Jeżeli nie widzimy żadnego głosowania, a spodziewaliśmy się je zobaczyć, należy skontaktować się z organizatorem.

Alternatywnie możemy otrzymać mailem linka do głosowania (jest to opcja szczególnie polecania w przypadku głosowania z udziałem osób spoza Politechniki Gdańskiej).

Szczegóły możemy zobaczyć na poniższym filmie.
Powiązane artykuły
Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej 2024