Zapisy na studia podyplomowe

Po zalogowaniu się przez kandydata na jego konto rekrutacyjne, wyświetli się strona z aktualnie prowadzonymi zapisami na nabory na studia podyplomowe.

Aby zapisać się na studia podyplomowe wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij na Oferta w sekcji Studia podyplomowe - Rekrutacja na studia podyplomowe

  2. W pierwszym kroku ukaże się lista dostępnych kursów w naborze.

  3. Należy wybrać jeden z dostępnych kursów

  4. Po zaznaczeniu kursu widać szczegóły informacyjne o kursie. Po wybraniu kliknij na Zapisz i przejdź dalej.

  5. W kroku 2 należy uzupełnić informacje o wykształceniu (pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką). Należy wypełnić również informacje dodatkowe oraz zaznaczyć pola wymaganych zgód.

  6. Po uzupełnieniu danych należy kliknąć Zapisz i przejdź dalej

  7. Opcjonalnie w przypadku kursu, który wymaga uiszczenia opłaty rekrutacyjnej pojawi się krok 3.  Znajdują się w nim informacje o opłacie rekrutacyjnej oraz danych do przelewu (w tym numer rachunku)

Ten krok widoczny jest jedynie w przypadku, kiedy wymagana jest opłata rekrutacyjna!

 

8. Należy skopiować dane do przelewu i niezwłocznie uiścić opłatę rekrutacyjną, a następnie kliknąć Zapisz i przejdź dalej

9. Wyświetli się podsumowanie, w którym pierwsze kroki, o ile je spełnimy, będą się wyświetlały od razu na zielono:

Kolejne kroki będą wymagały dodatkowych działań

 

 

Należy pobrać formularz zgłoszeniowy na studia podyplomowe formacie .pdf. (w zależności od przeglądarki pojawi się on na pasku na dole strony lub w prawej górnej części ekranu jako ikona "strzałki w dół"). Jeżeli masz problem ze zlokalizowaniem pobranego pliku sprawdź folder Pobrane lub użyj skrótu klawiaturowego CTRL+J)

UWAGA! Aby dokończyć proces rekrutacji należy koniecznie wydrukować i podpisać pobrany z zakładki Podsumowanie formularz a następnie dostarczyć go do sekretariatu Studiów Podyplomowych wraz z resztą wymaganych dokumentów.

Należy potwierdzić zapis i wysłać. Wyskoczy okno z opisem rekrutacji.

Zapisz na dziś zapisujemy wprowadzone dotychczas dane. Dopóki nie dostarczymy formularza zgłoszeniowego i wszystkich wymaganych dokumentów, po zalogowaniu się na nasz profil będzie widoczna informacja o konieczności uzupełnienia wszystkich wymaganych danych.

Informacja

Wyniki rekrutacji widoczne będą w oknie głównym systemu (po zalogowaniu) w tabeli sekcji Nabór na studia podyplomowe pod informacje dodatkowe.

 


Powiązane artykuły


Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej 2024