Moja PG - Doktoranci


Co to jest Moja PG – Doktoranci?

Moja PG jest portalem uczelnianym dostępnym pod adresem moja.pg.edu.pl. Portal składa się z wielu modułów, które posiadają funkcjonalności umożliwiające elektroniczną obsługę doktorantów.

Studenci, doktoranci oraz pracownicy uzyskują dostęp do portalu w drodze samodzielnej aktywacji konta na stronie moja.pg.edu.pl. Pozostałym osobom, o ile istnieje taka potrzeba, konta aktywowane są indywidualnie przez Helpdesk – na wniosek kierownika jednostki organizacyjnej.

Doktorantom, którzy zaczynają korzystanie z portalu Moja PG zalecamy zapoznać się z instrukcjami dot. obsługi moduły Moja PG – Student, ponieważ działanie konta doktoranckiego jest analogiczne jak konta studenckiego. Ogólny interfejs konta studenta i doktoranta jest wspólny, jednak nie wszystkie zakładki i opcje konta studenckiego odnoszą się do doktorantów, dlatego też szczegółowy widok konta doktoranta może różnić się od studenckiego i nie ze wszystkich studenckich opcji będzie mógł skorzystać doktorant.

Poniżej znajdują się linki do instrukcji funkcjonalności, które dedykowane są Szkole Doktorskiej:

Centrum Usług Informatycznych (CUI) udostępnia kurs szkoleniowy z aplikacji eStudent w Moja PG na platformie eNauczanie. Kurs jest dostępny w języku polskim i angielskim.

Wsparcie w pracy w portalu Moja PG zapewnia Zespół Helpdesk. Informacje o sposobie kontaktu z Helpdeskiem zamieszczono na stronie Centrum Usług Informatycznych.

W przypadku stwierdzenia błędów lub nieścisłości w treści instrukcji prosimy o kontakt z Helpdeskiem (w korespondencji prosimy umieścić link do artykułu zawierającego nieścisłości).


Powiązane artykułyCentrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej 2024