Moja PG - Pensum

Ta strona pomocy jest w trakcie tworzenia i znajdująca się tu wiedza będzie na bieżąco aktualizowana.

Szczegółowe informacje (merytoryczne) na temat zasad rozliczania pensum znajdują się na stronie Działu Kształcenia.

Aplikacja dostępna jest na Moja PG → Rezerwacje → Planowanie zajęć → Projekty i Sprawozdania z sieci politechnicznej (oraz poprzez VPN).

Serwer szkoleniowy dostępny jest pod adresem moja.szkol.pg.edu.pl (dane do logowania są takie same jak na Moja PG).

 

  • możliwość wprowadzania zwyżek do grup zajęciowych innego typu niż grupa wykładowa (zniżki na zajęciach typu C, L, P, S wprowadzać będą mogli koordynatorzy wydziałowi)

  • możliwość usuwania błędnie dodanych (samodzielnie) nauczycieli (na tą chwilę polecanym obejściem jest wyzerowanie przydzielonych do realizacji godzin i ukrycie Nauczyciela)

  •  

Najczęściej zadawane pytania

Osoby (nauczyciele, doktoranci, zleceniowcy)


Jeżeli mają jakąkolwiek umowę i byli dodani do Nauczycieli przez Dziekanat (czy inną jednostkę, w aplikacji Dziekanat → Administracja → Osoby → Nauczyciele), to tak.

Można wykorzystać opcję dodawania wakatów (z opcją późniejszej podmiany) dla osób, których nie mieliśmy do tej pory, a jeśli ktoś już był NA, to powinien być dostępny do wyboru.

Dodajemy z całości bazy Politechniki Gdańskiej. Jeżeli mamy osoby spoza PG, ale były wcześniej dodane do Moja PG i mają status NA, to również będą widoczni.

Mniej nauczycieli na płachcie, ułatwi nam pracę w systemie. Możemy mieć wiedzę, że dana osoba nie była długo dostępna, lub też nie pracuje już u nas a z jakiegoś powodu jest cały czas na liście.

Kwestie techniczne (interfejsy, dostępy)


Kwestie merytoryczne (godziny, rozliczanie)Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej 2024